ביוטיקו - שאלות ותשובות לאתר

מהו ביוטיקו?

ביוטיקו קוסמטיקה קוריאנית (BeautyKo) הינה אתר אונליין למוצרי טיפוח פנים המיוצרים בקוריאה. מבחינה זאת האתר שלנו הוא חלוץ ומבשר ראשון של הקוסמטיקה הקוריאנית בישראל. אנו מאמינים ומקווים כי בעוד זמן לא רב המושג Korean Beauty או בקצרה K-Beauty יהפוך למושג מוכר ושגור בכל בית ישראלי.

צוות ביוטיקו ונעמה אורן מקימת ובעלת האתר, חייבים תודה ענקית לעשרות אלפי המשתמשים והמשתמשות הישראלים החברים בקבוצות הפייסבוק השונות של טיפוח קוריאני. את האהבה העצומה והתשוקה הנלהבת שלכם למוצרי טיפוח קוריאנים, כמו גם ההמלצות שלכם על מוצרים נבחרים תירגמנו לאתר הזה.

עוד עלינו ועל מהי ביוטיקו תוכלו לקרוא בדף אודותינו באתר.

מהו בלוגיקו? 

הכוונה הכנה שלנו היא לא רק שתרכשי  ותהני ממוצרי הטיפוח אלא גם לספק לך באמצעות הבלוג שלנו תכנים מגוונים בנושאי K-Beauty (טיפוח קוריאני).

בבלוג שלנו תוכלי לקרוא לעומק על שגרת הטיפוח הקוריאנית, על מוצרים חדשים ומסקרנים וטיפים כיצד לשמור על עורך בריא ורענן לאורך זמן מבית המדרש של הקוסמטיקה הקוריאנית. בהמשך נשתדל גם להעלות תכנים בנושא אופנה, לייפסטייל ותרבות פנאי קוריאנית.

אנו מזמינות אותך להיכנס ל "בלוגיקו" באתר ולקרוא בהנאה את הפוסטים המעניינים.

למה דווקא  קוריאה ומה מיוחד כל כך במוצרי קוסמטיקה קוריאנית לעומת מה שאני רגילה לרכוש? 

להסבר מפורט על מהי קוסמטיקה קוריאנית ומהו K-Beauty ייחדנו את הפוסט הראשון בבלוגיקו ותוכלי לקרוא אותו כבר עכשיו בלחיצה כאן.

בקצרה נאמר כי זה כבר כמה שנים שקוסמטיקה המיוצרת בקוריאה היא הדבר החם בעולם הטיפוח והביוטי העולמי. לא נוכל לספור את הכמות האין סופית של הבלוגרים, קבוצות הפייסבוק והרחש בחש ברשתות החברתיות סביב הנושא, אך נאמר כי העולם המערבי מאמץ בהתלהבות את הרכיבים היחודיים ושיטות הייצור המתקדמות המגיעות מהמדינה הסוגדת לאסתטיקה ויופי –קוריאה הדרומית.

אם נוסיף לכך את האריזות המהממות, המחירים הסבירים ומעלה מכך, נבין מעט מדוע פני עולם הקוסמטיקה כיום נשואות לגמרי לכיוון קוריאה.

 האם המוצרים ברישיון משרד הבריאות והאם נוסו על בעלי חיים? 

כל המוצרים שלנו לא עברו ניסויים בבעלי חיים (!) והינם ברישיון משרד הבריאות הקוריאני והישראלי, וזה לא היה פשוט...מרבית המוצרים מכילים רכיבים בוטאניים וטבעיים מיוחדים אשר עד כה לא היו מוכרים בישראל, ובצדק נדרשנו ממשרד הבריאות הישראלי לספק עבור רבים מהם דוחות בטיחות שנערכו על ידי מעריך בטיחות מוצר באירופה, על פי הרגולציה האירופית המחמירה. כל המוצרים אושרו וקיבלו את רישיון משרד הבריאות.

שמעתי על שגרת הטיפוח הקוריאנית האדוקה אך אינני מתכוונת ליישם אותה במלואה. האם האתר בכלל מתאים לצרכי? 

אתר ביוטיקו מתאים לכולן. נכון, שגרת הטיפוח הקוריאנית מורכבת מלא פחות מ – 10 שלבים ואנו באתר פירקנו אותם עבורך ל – 6 קטגוריות.

הפילוסופיה הקוריאנית גורסת שכדי להשיג עור בריא ומטופח יש לבנות את שגרת הטיפוח מהבסיס ובשלבים, לאורך היום והשבוע.

איננו חלילה מתיימרות להטיף או להכריח את הלקוחות היקרות שלנו ליישם את כל שגרת הטיפוח הקוריאנית במלואה וכל הזמן (!) אך הכוונה שלנו היא לחשוף אתכן לשלבי השגרה השונים ולהיגיון העומד מאחוריהם, על מנת שתבחרו ותבררו את השגרה הנכונה עבורכן ,נכונה לעור הפנים שלכן ולא פחות חשוב – נכונה לקצב החיים האישי שלכן.

למדי עוד על עשרת השלבים של שגרת הטיפוח הקוריאנית בדף "שגרת טיפוח" באתר ובבלוג שלנו בלוגיקו, שיעשיר אותך בתכנים רלוונטיים נוספים.

כיצד אוכל ליצור אתכם קשר ולהישאר מעודכנת במוצרים חדשים ובמבצעים בביוטיקו? 

תוכלי לעקוב אחר מוצרים חדשים ואחרי מבצעים אטרקטיביים באמצעות רישום לניוזלטר שלנו בעמוד הבית באתר. תוכלו לעקוב אחרינו גם באמצעות דף הפייסבוק של BeautyKo ובאינסטגרם של BeautyKo Israel .

תוכלי ליצור איתנו קשר בכל עת באמצעות המייל שלנו support@beautyko.co.il וגם באמצעות הפייסבוק מסנג'ר שנמצא בדף הבית באתר ואיתו תוכלי להעביר לנו הודעות אל דף הפייסבוק שלנו ולקבל מאיתנו הודעות לפייסבוק מסנג'ר שלך.

באתר שלכם יש מוצרים המכילים ריר חלזונות ורכיבים מוזרים אחרים. האם זה לא אומר שאתם משתמשים בבעלי חיים בתוך מוצרי קוסמטיקה? 

חס וחלילה. אף מוצר באתר לא רק שלא נוסה על בעלי חיים, אלא גם הרכיבים המרכיבים את הפורמולה שלו, לא נוסו על בעלי חיים (!)

מוצרים המכילים ריר חלזונות אינם מורכבים כמובן מחלזונות אלא מהריר הפלאי הנאסף מהם בעודם מתקדמים על הקרקע, ועובר תהליכי ניקוי וסינון קפדניים. אנו ממליצים לכם לקרוא את כתבת הבלוג שלנו על הנושא בה תוכלו ללמוד עוד על תהליך האיסוף, ההכנה והסגולות של רכיב הקסם היעיל לפצעי בגרות, בקרת שומן, צלקות אקנה ושיפור כללי של מרקם ומראה העור. מבטיחות לכן שתתמכרו למוצרים המכילים ריר חלזונות ותצטיידו במהירות בקרם אחד כזה, לפחות!

במה אתם שונים מאתרי אונליין אחרים  כמו אמזון או איביי ? 

הלקוחות שלנו יכולות לרכוש מכל מקום שיבחרו. בניגוד לאמזון או איביי,  שם לא תמיד ידוע בבירור מה מקור המוצרים, האם הם מזויפים (ויש זיופים – בעיקר של המותגים המוכרים) והאם הם טריים ולא בסוף זמן המדף שלהם – בביוטיקו כל המוצרים מקוריים ומיובאים לישראל עם זמן המדף המירבי עבורך.

בנוסף, זמן הגעת המוצרים מרגע ההזמנה ועד קבלתו אצלך בבית הוא הקצר ביותר והזול ביותר (אם תצטרכי בכלל לשלם) שתוכלי לייחל לו בהשוואה להזמנה מאתרי חו"ל, ועובדה זאת בלבד היא בעינינו יתרון ענק ושווה!!

לבסוף, האתר שלנו הינו חוויתי, מדבר בשפה העברית ועשיר בתוכן כתוב. אנו בטוחות כי מהר מאוד הוא יהפוך לבית החם שלך לענייני טיפוח פנים וקוסמטיקה עדכנית, בדיוק כמו שהתכוונו שיהיה.

כיצד נעשית בחירת המוצרים באתר ? 

בבוטיק שלנו אספנו עבורכן בתהליך סינון קפדני, מותגים נבחרים ואהובים של קוסמטיקה קוריאנית. כל המוצרים הנמכרים בביוטיקו  לא נוסו על בעלי חיים, כולם קבלו את רישיון משרד הבריאות הישראלי לשיווק בישראל וכולם זכו לשבחים וביקורות טובות הן ברשתות החברתיות והן בחוות דעת קוראים מאתרי מכירה גדולים של קוסמטיקה קוריאנית בעולם.

ומעל ומעבר לכל זה, אנו מנסות את כל המוצרים בעצמינו!! בודקות יעילות, רכיבים, תופעות לוואי ומסננות את המוצרים הטובים ביותר עבורכן. אנו בטוחות כי עשינו בחירה מצוינת!!

אני מפחדת מחיקויים וזיופים. האם המוצרים מקוריים? 

כל המוצרים הנמכרים באתר הם מוצרים טריים ומקוריים שייבאנו ישירות מהמותגים עצמם או מהספק הרשמי של המותג בקוריאה. פיורידום קוסמטיקס בע"מ, החברה המפיצה ומפעילת האתר, חתומה משפטית מול הספקים הקוריאנים על חוזי הפצה בישראל עם כל מותג ומותג.

מה תנאי המשלוחים באתר? איך מקבלים את המוצרים ותוך כמה זמן? 

ביוטיקו מציעה לך בשמחה משלוחי Gold בחינם עד הבית ומשלוחים עד הבית בתשלום, כתלות במחיר הקניה. כמוכן אנו מציעים לשלוח אלייך את המוצרים בדואר רשום . היכנסי לדף מדיניות המשלוחים שלנו כדי לקרוא בפירוט על משלוחים באתר.

אני רואה שהקנייה בכרטיסי אשראי בלבד. האם הקנייה בביוטיקו בטוחה? 

בהחלט! הקנייה בביוטיקו בטוחה ומאובטחת על פי תקן האבטחה המחמיר ביותר PCI-DSS אותו מיישמת חברת הסליקה המובילה בישראל - "טרנזילה", אליה אנחנו מחוברים. פרטי האשראי שלך אינם נשמרים אצלינו ולמעשה אין לנו גישה אליהם כלל. על אף שכל הרכישות מהאתר הן באמצעות כרטיס אשראי תוכלי לבצע רכישות על ידי שיחה עם נציג טלפוני ולמסור את פרטי האשראי לנציגינו. קראי על כך עוד בדף מדיניות פרטיות, סודיות ואבטחת אתר שלנו.

אם יש לך שאלות נוספות נשמח לענות לך עליהן. כל מה שתצטרכי לעשות הוא למלא את טופס "דברי איתנו" בעמוד הבית ונציגה שלנו תחזור אלייך בהקדם. לחלופין, תוכלי ליצור איתנו קשר  באמצעות המסנג'ר של פייסבוק הנמצא בעמוד הבית באתר ותוכלי לקבל תשובות ישירות אל עמוד הפייסבוק שלך. 

מאחלות לך קנייה מהנה ויום של עור פנים מושלם!!

נעמה וצוות ביוטיקו