מדיניות פרטיות, סודיות ואבטחת אתר

ב – BeautyKo הפרטיות והביטחון שלך בתהליך הרכישה חשובים לנו מאוד!

 כיצד אתם שומרים על הפרטיות שלי באתר?

 האתר שלנו מוחזק  על ידי .Shopify Inc. שופיפיי , חברת הסחר האלקטרונית השלישית בגודלה בעולם, והיא שמספקת לנו את פלטפורמת הסחר האלקטרוני המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשרותים שלנו. כל המידע שאת מזינה בכניסתך לאתר, ססמאות, פרטי קשר , אימייל , טלפונים ועוד מאוחסן במאגרי אחסון המידע המוגנים על ידי חומת מגן (firewall) של שופיפיי לפי תקני הרגולציה להגנת מידע המחמירים של ארצות הברית.

 כשאת גולשת באתר שלנו  וכחלק מהליך המכירה והקניה, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך . בנוסף, האתר שלנו מבצע ניטור אקראי של גולשים באתר ללא זיהוי ספציפי על מנת לערוך סטטיסטיקות שונות לצרכינו.

מכיוון שאת מבצעת רכישות ומספקת את פרטי כרטיס האשראי המלאים שלך, אנו מבינים כי נתת מרצונך החופשי פרטים אלה ואת מסכימה עם תנאי האתר והמכר.

 במידה ונהיה מעוניינים בפרטים שלך לצורך שיווק ומכירה עתידית, תמיד תתבקשי באתר שלנו לתת את הסכמתך ולאשר כי את מוכנה לכך ובהמשך אף תוכלי להתנתק ולחזור בך מהסכמתך באמצעות שליחת מייל ל support@beautyko.co.il

 עד כמה הפרטים שלי סודיים ולא עוברים למישהו אחר?

 הפרטים האישיים שלך נשמרים על ידינו באדיקות ומשמשים אותנו בתהליך המכירה בלבד. אנו מצהירים ומתחייבים לא להעבירם לשום גורם אחר למעט לצורך:

את פרטייך האישיים את יכולה לערוך בכל עת . חשוב רק שבזמן ביצוע שינויים בפרטייך לא תקישי בטעות מידע שגוי או תמחקי מידע חיוני, אשר יימנעו מ-BeautyKo לספק לך את הזמנותייך.

 כיצד אהיה בטוחה שפרטי כרטיס האשראי שלי לא ידלפו לגורם זר?

 הפרטים של כרטיס האשראי שלך אינם נשמרים במאגרי המידע של האתר וגם אינם נגישים לנו או לעובדינו לחלוטין!

התשלום בכרטיס אשראי מבוצע במערכת סליקה של חברת הסליקה המובילה בישראל "טרנזילה" על פי תקן אבטחה PCI-DSS, מוגנת בתקשורת מאובטחת ומוצפנת SSL. אם הינך מעוניינת, תוכלי ללמוד עוד על אבטחת פרטי כרטיס אשראי והצפנתם במדיניות הפרטיות של חברת טרנזילה.

 אנו ממליצים לך לשמור בסוד ולעצמך בלבד את סיסמת הכניסה לחשבון שלך באתר ולהחליף את ססמתך מידי תקופה על מנת לצמצם את האפשרות לכניסת זרים לחשבונך. האתר שלנו משתמש במנגנון הנקרא cookies המאפשר לך להיכנס אוטומטית לחשבון שלך באתר ויודע גם לנטר אתרים אחרים בהם ביקרת או שאת מבקרת. הקפידי לצאת מהאתר בצורה מסודרת על ידי לחיצה על כפתור "התנתק" בתפריט "החשבון שלי" ובכך גם תוכלי למנוע כניסתם של זרים לחשבונך.

 קנייה נעימה ובטוחה!!

צוות BeautyKo

עוד על פרטיות ואבטחת פרטי אשראי ראי בתקנון האתר של ביוטיקו.