בלוגי-קו

אסנס ראשון - נשמת ה K-Beauty  ומבסס הלחות האולטימטיבי

אסנס ראשון - נשמת ה K-Beauty ומבסס הלחות האולטימטיבי

זר לא יבין זאת, אך האסנס הראשון הוא ליבת ונשמת שגרת הטיפוח הקוריאנית, והקוריאניות, שאיכשהו תמיד נמצאות במרדף אחרי האסנס האולטימטיבי, לא יוותרו עליו בוקר וערב.

כשהתחלתי לחקור את שגרת הטיפוח הקוריאנית, גם אני התקשיתי להבין את מטרת המוצר המאוד נוזלי ותמים למראה הזה, ואיך הוא בדיוק משתלב בשגרה שלי. אך לאחר קריאה מסיבית וכמובן התנסות מזה למעלה משנה, גם אני לא מוותרת על המוצר המסתורי.

אז מהו אסנס ראשון? למה הוא נחוץ ומדוע הוא ראשון? ולמה מדובר במוצר חשוב ולא בגימיק שיווקי?

המשיכי לקרוא

מבחינת  ההרכב שלו האסנס הראשון הוא מוצר לכאורה פשוט ולא מרובה רכיבים. האסנס הראשון מבוסס על מרכיב "פיצוץ" פעיל אחד באחוז גבוה מאוד (90% ומעלה) של שמרים מותססים ומספר רכיבים נוספים באחוזים נמוכים. מטרת המרכיב באחוז הגבוה היא לזרז את התחדשות התאים בעור, להכין את העור למוצרים הבאים אחריו ולבסס לחות. כך הוא תורם למראה עור חלק יותר, אחיד ובריא. זאת גם הסיבה שהוא נקרא אסנס ראשון מכיוון שלאחר הניקוי והאיזון הוא הראשון בתור מבחינת ביסוס והחדרת לחות, ואחריו  - כל השאר.

 

                                  MISSHA_Time Revolution The First Treatment Essence_Intensive Moist_BeautyKo

אסנס שאיננו אסנס ראשון (First Essence) הוא תכשיר לחות רגיל לכל דבר.

ב-Time Revolution First Treatment Essence של חברת MISSHA לדוגמא, המרכיב הפעיל המהווה 90% מהמוצר הוא שמרים מותססים מסוג Saccharomyces. שמרים מסוג זה ידועים כמחדשים את תאי העור, מפחיתים פיגמנטציה ומזרזים ספיגת ולכידת לחות לאורך זמן. ב- Skin Power Original First Essence של חברת Mizon, הרכיב הפעיל הוא 94.5% מהמוצר והוא Galactomyces, סוג נוסף של שמרים מותססים.

הרכיב Galactomyces התגלה לשימוש קוסמטי על ידי כימאי יפני עובד חברת קוסמטיקה, במבשלת סאקה ביפן. הוא שם לב שלעובדים במבשלה ידיים חלקות במיוחד, על אף שעל פניהם כבר נראו קמטים רבים, מכיוון שהם טבלו את ידיהם בתהליך הייצור בשמרים המותססים. מאז, נעשה מחקר מקיף על היתרונות של השמרים מסוג Galactomyces וכעת הם ידועים כחומר מצמצם נקבוביות, מזרז התחדשות תאי העור, מבהיר כתמים ומפחית ייצור שומן עורי (Sebum), דלקות ופצעונים. לעוד מידע על שמרים מותססים וקוסמטיקה בפרמנטציה, קראו כאן . 

קיימים עוד סוגים רבים של אסנס ראשון, ובדומה לאלה של Missha ו-Mizon שתכונותיהם דומות, המטרה המרכזית היא לחדש את תאי העור, לבסס לחות ולהכין את עור הפנים למוצרים היותר לחותיים ו"כבדים" הבאים אחריו.

באיזה שלב משתמשים באסנס הראשון? הקוריאניות ייחדו לו שלב משל עצמו אבל אנו בביוטיקו הכנסנו אותו ובצדק, לקטגוריית ה"טיפוח" (קטגוריה 04), משום שהוא חלק מקבוצת מוצרים שמטרתם ביסוס לחות.

את האסנס הראשון מטפטפים קלות אל תוך כפות הידיים וטופחים קלות על הפנים לאחר שימוש בטונר (שלב האיזון). לאחר מכן כדאי להמשיך במוצר אחד נוסף מאותה קטגוריה בעל מרקם "עבה" יותר כמו: סרום, אמפולה או אסנס (לא זה הראשון) ולאחר מכן לקרם לחות.

בגלל מרקמו הקליל והנוזלי הוא נספג במהירות בעור ותורם לספיגת שאר המוצרים אחריו. לאסנס הראשון יש מקום של כבוד בשגרה שלי והתוצאות ממש ניכרות לעין, מוזמנות להתמכר גם!

 

השאירי הודעה